Manchester, England

30. srpna 2014 v 18:33 | Paja |  International year
Další z mojich cest mě zavedlo do Manchesteru.

Před odjezdem to nebylo snadné, že moji nej přátelé tak trošku zkoušeli, jestli je to opravdu to, co chci, jestli jsem vzala v potaz rizika i to, co bych mohla ztratit, či naopak získat. Musím uznat, že to bylo poprvé, kdy jsem si na svém opravdu stála a díky tomu jsem si upevnila své rozhodnutí. Za to jim obou děkuji. Vy víte. ♥ Nebylo to lehké, ale vím, že to bylo nezbytné.


Byla to taková menší dovolená, která mi taky něco na cestě životem dala. Zkušenost poznat cizí zemi. Musím říct i když jsem to nečekala, Anglie mě tolik neuchvátila. Byla to příjemná změna, ale chyběla mi tu duše života, abych mohla žít naplno.

Město bylo nádherném kultura, galerie, prostě změna .. O akcentu nemluvě.. Ale vše se dá naposlouchat a po pár dnech jsem se i víc chytala.

Zde začal "žít" můj sen života v zahraničí ..Začátek ne tolik úspěšný a rozhodla jsem se hledat rodinku jako aupair. Přecejen člověk v začátku nemusí řešit ubytování a stravu. K tomu odměnou za hlídání dětí dostává au-pair kapesné. Není to velk částka, ale pracovat se s ní dá.

Zhruba v polovině mého pobytu jsem měla po dlouhém hledání první skype, kde jsme si s rodinkou ihned řekli, že přiletím. Datum byl v půlce července.

V tu chvíli byl čas koupit letenku zpět do Prahy a vzápětí do Dublinu.

Ať každý říká co chce, každá zkušenost je dobrá zkušenost..a cestování je k nezaplacení ..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama