Něco o mě a blogu

30. srpna 2014 v 18:28 | Paja |  O mě / About me
Ráda bych se na úvod představila, Jmenuji se Pavla a je mi dnes 25 let. Už delší dobu mám cestovatelského ducha, ale s realizací byl vždycky problém. Práce, placení, bydlení a další .. Takže bych řekla, že mi osudem nebylo přáno odjet dříve.

To se naštěstí zlomilo tento rok, kdy mi odpadlo mnoho placení, poznala jsem přátele z Brazílie, kde jsem dost pochopila. Pochopila jsem, že pokud něco opravdu chci, musím si za tím jít a ne jen "čekat" až mi vše spadne do klína.
Pro začátek jsem si vybrala dovolenou za přáteli do vzdálené Brazílie. Každý na mě koukal, jako že jsem se zbláznila, ale ne. Prostě jsem to chtěla a šla si za tím. Na úkor, že jsem měla 2 práce, šetřila a ono se to povedlo. Přátele mě uvítali, poznala jsem spoustu nových lidí a uvědomila jsem si, co chci. Cestovat a jít za svým snem .. Za to jim moc děkuji. ♥

Nikdy nezapomenu na první nervozitu, než jsem sedla do prvního letadla, to jsem si ještě psala s kamarádnou v Brazílii, která mi napsala, ať se opovážím utéct z letiště a nenastoupit do letadla.. hehe .. Byl to velky krok který stál za to. Lítání miluju.

V tomto svém blogu bych ráda inspirovala, že není špatné snít, ale je důležité své sny realizovat. Nesmíme se bát neúspěchu a musíme jít do toho. Přece se nechceme ve 30, ne-li později probrat a říci si "co kdyby, ... ". Každá zkušenost dobrá zkušenost.. Nemůžeme posléze říci, že jsme to nezkusili.

Mám ráda své přátele, rodinu, blízké,.. Ale opravdoví přítelé a rodina na Vás počká, ba naopak Vás podpoří. Mám užásné lidi kolem sebe a jsem za ně moc ráda.. ♥
Věřím, že když budu delší dobu v zahraničí, počkají na mě, nebo v druhém případě mě i poctí svoji návštěvou.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama