První club

31. srpna 2014 v 0:39 | Paja |  Irsko / Ireland
Během léta jsem se byla podívat s dalšíma aupair do mého historicky prvního clubu ve městě. To je ta lepší oddechová část práce au-apair, kdy nejsme s dětma a můžeme se pobavit a odreágovat. Musím říct, že Irsko a Cork jsem si maximálně oblíbila tou atmosférou .. Irský duch tu dýchá na každém kroku. Ta pohoda a žádný stress.

V Irském clubu první, co mě překvapilo, byla živá hudba, příjemná obsluha a že se neklade věková hranice. Na muziku tančila jak mládež, tak i starší populace. Nejvíc mě překvapil starší pár tančící na moderní hudbu v 1 hodinu ranní. Všichni je podporovali. Kouzelné. Jediné, na co bych řekla kritiku jsou ceny. Když jsem říkala, že v Praze je draho, tak se to opravdu s Irskem nedá srovnávat .. Tady ceny jdou nahoru v nehorázných měřítkách. Ale co si budeme povídat, i platy jsou tady úplně někde jinde.

Další překvapivý aspekt je, že všechny cluby mají otevřeno maximálně do 2 ráno, tzn. pokud zdejší omladina chce posedávat do rána, musí jít ven, nebo k někomu domů. Byla jsem toho svědkěm na vlastní kůží. Po půlnoci se živá kapela mění na DJ. A ve 2 hodinny ranní, kdy je bar plný k prasknutí, tak je bez milosti vypnuta hudba. V tuto chvíli je témeř nemožné dostat se ven.

Dále následuje bojovka, sehnat výhodný texík. K mému překvapení tady nefunguje noční doprava a poslední autobus mi jede 23:15. Což je šibeniční čas. A druhá varianta jít pěšky nepřipadá v úvahu. Sice bydlím 40 minut od centra, ale zase nejsem noční sebevrah. Nejlepší jet ve 2 či 3 lidech.

Přesto uznávám, večer jsem si užila. A tady se mi asi opravdu nestane, že bych přišla domů po 3 hodinně ranní.

Cheers..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama