Age versus dream

30. září 2014 v 14:07 | Paja |  O mě / About me
Tak jsem přemýšlela o tom, co vlastně bude po mém roce tady. Zda si jít za svým snem a odcestovat jako aupair do USA nebo zkusit štěstí jako letuška. Musím říct, rozhodování to není jednoduché.

Pokud jde o USA, podmínkou programu je být ve věku 26 let včetně. To je podmínka, která je největší problém. Příští rok už mi bude 26. :/ Amerika byla vždy můj sen a hrozně moc jsem tam chtěla. Takže teď co? Být další rok v anglicky mluvící zemi, když jsem teď v Irsku a ajinu si vypiluji tady. Být další rok s dětmi a až potom zkusit štěstí letušky? Co jsem slyšela, tak hodně jsou přijímány holky, co pracovaly jako aupair. Ale představa zůstat další rok na jednom místě mě děsí. Já potřebuji procestovat zemi a jít dál.


Co se týká letušky, taky to není nejlehčí. Musí se projít několika pohovory, umět alespoň 2 jazyky, dosáhnout do výšky 212 cm a další podobné podmínky. A taky si nejsem jista u společností věkem. Každá to má jinak. Věřím, že metropolitní způsob života mě bude bavit. Mít "bydlení" v jedné zemi a pak dne práce přespávat jinde. Vím, že to nebude jednoduchá cesta, bude to hodně učení v angličtině, školení, pracování o svátkách a víkendech. Pracovní doba může být i 16 hodin .. Není to lehký život, kor,když člověk nemá své "doma" a nebo se tam zdrží opravdu minimálně.

Věřím, že mám šanci uspět, přecejen jsem nějaký ten rok pracovala na zákaznické podpoře, vymáhala dluhy a pracovala v baru. Věřím, že to je k plusu a taková menší průprava k tomu, oč se budu snažit.

Tenhle život není pro každého, ale věřím, že je to má cesta. Miluji cestování a chci se podívat na co nejvíce míst. Mám vytipováné 3 společnosti, kde bych ráda zkusila štěstí. Popravdě dle společností je poznat, že k životu potřebuji exotiku. Metropolitní centrum je Dubaj, Abu Dhabí či Doha. Tzn. mimo Evropu na orientu.

Když o všem vím dopředu, věřím, že jsem schopna se připravit a začít se více učit. Mám v plánu vrátit se do školy a získat z Irska co nejvíc.

Hledání práce jako letušky má jednu výhodu, budu plně vydělávat a nebudu hlídat dětičky. Jen "dětičky" v letadle.
Budu ráda za podporu na této dlouhé cestě, ale věřím, že jakmile se pro něco rozhonu, dám do toho všechno a půjdu do toho celým svým srdcem. ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama