Předvánoční shon a Praha

25. ledna 2015 v 21:18 | Paja |  Irsko / Ireland
Po návratu z Edinburghu mě čekal poslední pracovní týden..a Taky musím říct dost busy. Nevěděla jsem kam dřív, že jsem potřebovala dokoupit vánoční dárky, rozloučit se s kamarády a balit. Takže si to umíte představit. A k tomu únava z víkendu.

Pokud šlo o děti, bylo znát, že se těším na oddech, už jsem neměla moc sílu a proto jsem i praktikovala volnější režim s víc televizí. Přecejen po 5 měsících je člověk rád, že je rád. Od rodinky jsem odjížděla ve čtvrtek večer, kde jsme si předali dárky k vánocům. Já dostala nádherné naušnice s přáníčkem. Krásný dárek, který využiji. Poté jsem si donesla kufr s věcma a v půl 10 mě vezli ke kamarádovi do centra, kde jsem měla zůstat než mi pojede autobus. Autobus mi jel v 5 ráno, takže dlouhé čekání. S tím, že v 1 ráno mi odjížděla kamarádka ze Španělska a šla jsem se s ní rozloučit a pomoci ji s kuframa.

Poté jsem šla do bytu Renato, kde jsem měla hezký večer. Dostala jsem nádherný dáreček od srdce i s přáníčkem. I jeho spolubydlící mě obdaroval. Byla jsem z toho natčená a ještě číst slova v přáníčku. Neskutečně mě to dojalo. Upomínka společně strávených chvílích a jak moc jsme si blízcí. K tomuto človíčku nemám co dodat jako to nej co mě v životě potkalo. Nikdy jsem se tolik nenasmála a nesdílela. A když jsme pohromadě, tak to je konec.. Plno vtipných okamžiků máme spolu.


Pokud jde o pocity z návratu, tak to nebudu moc rozepisovat, pro mě byl návrat těžký už jen z toho důvodu, že má nejdražší osoba bude odjíždět do vzdálené Brazílie a hooodně dlouho se neuvidíme. A během mojich dní doma mě držela nad vodou. Po prvních dnech jsem se rozkoukala a byla jsem i v lepším rozpoložení. Během těch pár dní jsem byla s mamkou, tátou, ségrou, babičkou, přáteli .. Takže musím říct, nevěděla jsem kam dřív skočit.V Praze mě taktéž čekalo překvapení v podobě sněhu. Nečekala jsem to, ale na druhou stranu bílá Praha má své kouzlo a v Irsku sníh není, tak proč ne. J Fotila jsem jak turista pro své známé, kteří se chtějí podívat do Prahy, ale zatím neměli možnosti sem jet. Takže fotky jsou speciálně pro ně. Zatím co jsem viděla nová místa, země, tak musím uznat, že Praha je jednička, zatím nic nepřekonalo její krásu a opravdu chápu cizince, co ji tolik opěvují. Řím se těměř Praze vyrovnal a Brazílii nemohu srovnávat. To je uplně o něčem jiném. Takže pokud někdo o Praze váhá, tak neváhejte. J 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama