Aneb, jak jsem válčila první dny po rozloučení

1. února 2015 v 21:06 | Paja |  Irsko / Ireland
Teď po menší odmlce mohu popsat, jak jsem se vypořádávala s odjezdem. Po pravdě to nebylo lehké a lehké to stále není. Ale ten počáteční šok a největší smutek odezněl.Asi možná i proto, že denně komunikujeme a když je to možné, tak i skypneme. To celou situaci odlehčuje. Posíláme si fotky, vtipkujeme a snažíme se vzájemně držet nad vodou. Pro oba z nás je to těžké. Nejsem schopná pro koho víc. K neuvěření, že po 12 hodinách ůetu se může člověk tak blízký ocitnout tak daleko.Taky jsem napsala dopis, kde jsem se z těchto pocitů vypsala a odeslala. A spadlo to ze mě jak nevím co. Velký kámen co mě tížil se nadlehčil a já se mohla hnout dál.

První dny i rodinka zaznamenala, že nejsem ok, ptali se, jak mi je, zda mám plány a tak. První týden jsem skoro nikam nešla. Nebyla nálada a potřebovala jsem poklidit pokoj s věcma, která jsem podědila na svoji budoucnost tady po aupair.

o víkendu co jsem viděla kamarádku, tak říkala, že mě ani nepoznala. Vždy veselá plná elánu a tentokrát jsem přišla a měla na krajíčku. Procházet se městem a vzpomínat .. Je to jako trest a další motivace něco dělat a šetřit na letenku. Věc, kterou opravdu nesnáším je, že vše je o penězích. To je sakra nefér.

Kamarádi mi dost pomohli a za to jsem vděčná. Nyní se zaměřuji na šeření a hledání prce. Abych se pakmohla co nejdřív vrátit do své země zaslíbené.

Našla jsem si privátního učitele angličtiny, takže během března budu začínat. K tomu se snažím trochu zapracovat na portugalštině. Uvidím, jak se bude dařit dál. Motivace mě žene dál a vidina toho, že sedím v letadle je k nezaplacení. Vím co chci a ted držet směr. Měla jsem chuť to vzdát, ale nějak jsem se vchopila a jedu dál.


Though Miles May Lie Between Us We Are Never Far Apart For Friendship Doesn't Count Miles It's Measured By The Heart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama