Léto v plném proudu

16. srpna 2016 v 22:18 | Paja |  International year
Po dlouhé době jsem se konečně dokopala napsat další článek. Musím říct, že se toho dost událo v posledních měsících, takže to zkusím sepsat postupně.

Začnula bych tím, že sem zkusila jít na 2 open days na letušku. Jeden v Dublinu a druhý tady v Cork.

Etihad Open day - Myslela jsem, že to funguje stejně, jako Emirates a všichni tam mají být ráno o 8:00 (Na internetu bylo 8:00-18:00), tak sem se ráno připravila, kamarádka mi poradila co na sebe a hurá na to. Sešlo se nás tam kolem 30 lidí, kde nás v 8:00 uvítali a řekli něco málo co nás čeká. Každý z nás si připravil CV s fotkou a šlo se k rekrutýrce, která se nás zeptala na par otázek, poslala nás dosáhnout na čáru na 212 cm a úspěšným, že se ozvou. Se skupinkou holek jsme vytvořili na FB skupinu, abychom byly v kontaktu, kdo postoupil. Zašly jsme na kafe u hotelu a díky tomu jsem si všimla, že vlastně ten Open day je po celý den, takže konkurence bude větší, než se zdálo. V průběhu dne holky ve skupině psali, komu se ozvali a večer už jsem věděla, že sem nepostoupila na assesment.

Emirates - Open day o měsíc později od Emirates. Pro mě jednodušší, že sem nemusela nikam dojíždět a vydala jsem se už víc připravená co se týkalo oblečení a stylu. V 9:00 ráno se nás v hotelu sešlo kolem 40 lidí. Byla hodinová přednáška o životě letušky, žití v Dubaj a co to obnáší. Poté nám rekrutýrka dala hodinu pauzu, ve které vybrala úspěšné uchazeče. Bohužel mé jméno tam nebylo, vybrala jen 8 - 10 lidí, takže to bylo hodně striktně vybrané.
Tímto dočasně končí mé pokusy o letušku, po prázdninách si znovu vychytám Open day. Pokud jste někdo prošel Open day, můžete mi dát tipy, jak postoupit. :)

Stěhování, v tomto duchu jsem měla měsíc červenec, kdy jsem už měla dost mojich polských spolubydlících, kteří na mě zvysoka a nerespektovali nic, co se prve domluvilo. Prostě polská verbeš v Irsku, co si myslí, jaký jsou borci, takže mě nezbylo nic jiného než se posunou dál. Opustit velký pokoj s letištěm a mega postelí bylo těžké, ale upřímně, už sem tam nedokázala bydlet, jsou věci, které nedokážu skousnou a bez pomoci jsem neměla šanci, Irovi bylo všechno upřímně jedno.
V tomto ohledu jsem měla štěstí, protože jsem se nastěhovala ke kamarádovi, kde sem bydlela před vánoci, že pořád hledal spolubydlící. Musím říct, že stěhování mám dost, za poslední rok toho bylo moc. Teď mam malinký pokoj kousek od práce a kousek od centra a klid. Vše není jen o velkém světlem pokoji, ale o to, s kým sdílíte dům. A to je u sdíleném bydlení loterie.

Takže tímto se i omlouvám za prodlevu v článkách. Ono se stěhovat, pracovat a pak vše srovnat v pokoji, nebylo to jen tak. Teď už je to za mnou.

V práci jsme měli work party, kdy jsme jely směrem na BallyHass, což je jezero s různýma aktivitami, kde jsme šli na kayak a pak slanění nad jezerem, pro mě super adrenalinový zážitek. Nikdy předtím jsem to nezkusila a úplně jsem si to zamilovala a jako se správnýma Irama, večer byla party ve městě.


Další, co nesmím zapomenou zmínit je to, že v pátek v noci jedu na svoji dovolenou, ano slyšíte správně, dovolená, kdy celých 16 dní budu mimo Irsko. Chystá se za kamarády do Španělska, kde se hodlám vyvalit u moře a ohřát. A jen tak cestovat mezi Valencia, Badajoz a Burgos. Přibližně 2 dny v každé destinaci. Upřímně se nemohu dočkat, až vypadnu z práce a pojedu na tento veget. J Potřebuji si odpočinout jako sůl, už toho bylo až až během léta. Poté na své narozeniny jedu na malou přepadovku domů do Prahy, kde budu 4 dny a pak poletím zpátky do Irska. Těším se, že zase všechny uvidím. Jen to může vypadat sobecky, že nejedu jen domů, ale pro mě dovolená "domů" není ta dovolená, kde bych si odpočala a byla v jiném prostředí.

A co bych mohla říct, než že k dovolené patří nový šatník a co víc, nová barva vlasů, takže se můžete podívat i na moji světlejší variantu vlasů. Nic radikálního, dostalo mě to do letní nálady. Ta změna už byla potřeba, dlouho sem měla svoji barvu vlasů a ta blond tomu dala trochu života. :)


A málem bych zapoměla, ale navštívila sem svoji ex host rodinku! Jak já je mám ráda! Nikdy bych nečekala, že v Irku najdu svoji 2 rodinu, která mě bere jako člena a vždy mě ráda uvidí.Doufám, že jsem dohnala všechny své resty, a že jsem nikoho nenudila. Další článek bude po dovolené a všech shledáních. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama