Ballycotton

29. prosince 2016 v 23:04 | Paja |  Irsko / Ireland
Do Ballycotton jsem jela se spolubydlícím Jarem na výlet během listopadu, protože si koupil auto, což znamená svoboda cestování po okolí. Tento výlet byl doslova na "vypnutí" z Corku, kde bydlíme.

Den byl jako stvořený na výlet, tak se kolem druhé sedlo do auta, natankovalo se a jelo. Cesta trvala zhruba 40 minut a vzalo se to přes pláž Garryvoe, kde už jsem párkrát byla. Prošli jsme se po pobřeží, já si užila momenty, kdy sem byla tak blízko moři.

Poté se jelo přímo na Ballycotton, což je procházka po Cliffech s výhledem na moře. Vzhledem k tomu, že je zima a my tam byly navečer, tak jsme stihli nádherný západ slunce. Musím říci, že to byl balzám na duši. Jen vyrazit z města a projít se. Zpátky domů jsem se kochala červánky, které jsem viděla po hodně dlouhé době.
A nějaké ty selfie s mojim spolubydlícím.. Jak nam to ale sluší.. :DA výhled při cestě zpátky domů. Pro mě dechberoucí západ slunce.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama