Veselé Vánoce a Šťastný nový rok

30. prosince 2016 v 0:22 | Paja |  O mě / About me
V tomto článku bych se ž všem ráda popřála příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2017! Všem přeji pevnou vůli nevzat to co opravdu chceme. Za trnitou cestou bude zasloužená odměna, které si budeme o to víc vážit.

Doufám, že se Vám sny plní a také děkuji za Vaši přízeň, že čtete můj blog. Stále věřím, že pokud opravdu chceme, můžeme si své sny splnit.


Letošní vánoce jsem opět strávila v Irsku, že mi v práci nedovolili vzít si dovolenou, upřímně ji na vánoce nedostane nikdo. Takže se štědrý večer naplánoval s mojim spolubydlícím (loni jsem s ním byla také na vánoce) a dalšími slovenskými kamarády. Dorazila i kamarádka Monika z Dublinu se kterou jsem vánoce trávila loni a nemohla jsem se jí dočkat.

Hlavní příprava a organizace našeho menu byla na spolubydlícím s jeho kamarádem. Kluci měli před vánoci volno a čas vše připravit. Na štědrý den se všichni začali scházet během dne a já byla vděčná, že jsem dostala den volna. Před večeří jsme mohli pokecat, zahrát si společenské hry, já kořistila několik fotek a pak sem šla pomoci připravit stůl. Spolubydlící se staral o jídlo a já měla volnou ruku v dekoraci stolu. Můžete posoudit, jak se mi to povedlo.


Mám ukořistěnou fotku se spolubydlícím, jakožto tým, který všechny pohostil doma. Momet během chystání stolu a smažení rybky.

Během příprav před večeří nemohlo chybět focení, takže sem si všechny oběhla na selfie.Některé ulovky jsou níže.


Pak byla dámská a pánská společná fotka, tak se na naši skupinku můžete podívat. =)A tady je neméně důležitý člen naší sešlosti, očividně nejvíc nedočkavý na jídlo. Čiči .. haha


Večeře proběhla dle tradic s přípitkem a následným rozbalováním dárečků. Upřímně jsme se všichni nemohli dočkat a zavzpomínat na dětská léta.

Tímto jsem vděčná za svoji "druhou" rodinu, kamarády, kteří stojí při mně a pomůžou. Bez nich už bych tu dávno nebyla. Díky za všechny speciální momenty v mém životě. Musíme si vážit maličkostí, abychom si mohli vážit sami sebe. Netraťte lidi, kterým na Vás opravdu záleží. Mám Vás ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marketa Marketa | E-mail | Web | 30. prosince 2016 v 13:19 | Reagovat

Musely to být krásné Vánoce! Z fotek srší pohoda :)

2 Paja Paja | Web | 30. prosince 2016 v 13:59 | Reagovat

Byla vánoční pohoda, díky všem sem si tu nepřipadala sama. Jsem ráda, že je mám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama