Duben 2017

Změnit se?

15. dubna 2017 v 20:02 | Paja |  Irsko / Ireland
V poslední době se na mě lepí myšlenka, zda se člověk opravdu může změnit jen proto, aby se někomu zalíbil?

Po posledních dnech mluvením s přáteli a sledováním svého okolí to opravdu nejde. Ať budu kdekoliv na světě, tak se bohužel nebo bohudík nezměním a lidé mě musí akceptovat takovou, jaká jsem, jinak musí jít "o dům" dal. V některých momentech přátelství mě to mrzí, že tím ztratím sobě blízké lidi, ale to je život. Ani nevím přesně, proč píšu tento článek, ale asi proto, abych ze sebe tyto pocity vydala a ujasnila si priority a také to, že mě mrzí, jak si někteří lidé myslí, jak mě znají. Přitom znají jen moji část, kterou jim ukážu.

Jak se dá otevřít lidem, které vlastně "skoro" neznáte. To není jako přátelství, které se buduje od školy a zůstává po dospělost. Občas si připadám jako vězeň ve svém světě, kde mi nikdo nerozumí nebo si myslí, jak mě mohou ovlivnit.

Hrozně chci žít svůj sen, ale občas se zapomenu, co to vlastně bylo.

Cítíte se občas taky tak ztraceně a říkáte si, co to sakra děláte a nejraději byste si sbalili své kufry a jeli domů?


Jak bojujete sami se sebou? Já mám akorát po dovolené doma a po návštěvě kamarádky ze Španělska a jsem tak nějak na hraně toho co bude. Potřebuji změnu, ale není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jsem už ze všeho unavená a nejvíc potřebuji motivaci, jak se nevzdat.